Сообщения
Сообщения за март, 2020
Сертифікати "На Урок"
- Получить ссылку
- Электронная почта
- Другие приложения
Сертифікати "На Урок"
- Получить ссылку
- Электронная почта
- Другие приложения
Сертифікати "Методичний портал"
- Получить ссылку
- Электронная почта
- Другие приложения
Урок: Друзі пізнаються в біді
- Получить ссылку
- Электронная почта
- Другие приложения
Тема уроку: Друзі пізнаються в біді Читання. Опрацювання казки Миколи Трублаїні «Про дівчинку Наталочку і сріблясту рибку». Українська мова. Вправи на закріплення знань про правопис слів з ненаголошеними е-и. Відновлення деформованих речень. Мета: розширювати знання дітей про літературну казку, розвивати навички виразного читання, переказування; вчити визначати головну думку прочитаного, давати характеристику дійовим особам. Формувати уміння добирати перевірені слова до слів з ненаголошеними е-и. Розвивати творчу уяву, спостережливість. Виховувати почуття дружби, доброзичливості. Обладнання: таблиці для розчитування, картки для роботи в парах, групах, картки з деформованими реченнями, ілюстрації із зображенням тварин – героїв казки. Хід уроку І. Організація класу. Встаньте, діти, всі скоріше, Посміхніться всім миліше. Привітайтесь: «Добрий день». Дзвоник кличе: «Дзень-дзелень»! Ø Фонетико-лексична розминка. Ø Гра «Впіймай звук». Ско
Урок: «Сніжинка і Сонечко» (складання казки за поданим початком)
- Получить ссылку
- Электронная почта
- Другие приложения
Тема уроку: «Сніжинка і Сонечко» (складання казки за поданим початком) Мета: продовжити роботу з удосконалення навичок складання казки, уміння правильно і чітко висловлювати свої думки; розвивати творче критичне мислення; учити творчо зображувати те, що вражає уяву; поповнювати і збагачувати словник учнів образними висловлюваннями; розвивати вміння вживати виразні мовленнєві засоби для побудови казки; учити фантазувати, порівнювати, зіставляти, аналізувати, робити висновки, працювати в групах, парах; виховувати любов до рідного слова, до усної народної творчості, казки; виховувати почуття радості від колективної праці. Обладнання: · казка В. Сухомлинського «Сніжинка і Сонечко»; · виставка дитячих робіт · маски Сонця і Сніжинки; · зразки початку казки В. Сухомлинського; · словникові слова; · портрет В. Сухомлинського; · диференційовані завдання; · музичний супровід до фізкультхвилинки. Методи, прийоми, форми: · «Ґронування»;