Сообщения

Сообщения за 2021

Урок «Я досліджую світ». Тема «Моя Батьківщина - Україна» (урок-квест)

  Тема: «Моя Батьківщина - Україна». Мета: розширити знання дітей про Батьківщину – Україну, її символи, столицю – місто Київ, сприяти розвитку розповідного мовлення, пам’яті, слухової та зорової уваги, розвивати емоційну сферу дітей, формувати вміння розповідати вірші; виховувати у дітей почуття любові до рідної землі, своєї Батьківщини, патріотичні почуття, гордість за свій народ, Батьківщину. Тип уроку: урок-квест. Хід уроку -          Діти, до нас сьогодні прийшли гості. Ви раді гостям? Як можна висловити радість? Тож посміхніться, привітайтесь. -          Доброго ранку, любі діти! Дуже рада вас вітати. Наберем в долоні сміху, Кинем всім гостям на втіху. Напорошим наші вуха, Щоб могли уважно слухать І поплескаєм завзято Та й почнемо працювати. Урок у нас сьогодні незвичайний, дуже цікавий урок-квест. -          Діти, що в мене в руках (глобус). Глобус – це модель нашої планети Земля. На ньому багато блакитного кольору – це моря й океани. А ось
  КВЕСТ     «ДАРУНКИ ОСЕНІ» Мета. Вести спостереження за осінніми змінами в довкіллі, розглянути ознаки осені, пристосування дерев до змін в довкіллі. Розвивати уяву, мислення, фантазію, спостережливість, комунікативні навички, естетичні почуття, вміння бачити красу в довкіллі, інтерес і допитливість учнів. Формувати у   дітей вміння дотримуватися правил     колективної гри,шукати вихід із проблемних ситуацій; виробляти навчальні навички (вміння відповідати на запитання, слухати   відповіді інших, не перебивати мовця); створювати мотивації до читання.   Виховувати почуття товариськості, бажання прийти на    допомогу друзям; любов до рідної природи, викликати бажання зберігати її красу. ХІД   ПРОВЕДЕННЯ Читання листа від осені «Добрий день,мої любі друзі, 3 – А клас!Я – Осінь! Я завітала до вас в гості і дуже хочу створити чудовий осінній настрій! Запрошую вас взяти участь у квесті та знайти, який сюрприз приготувала для вас я – чарівниця Осінь. Виходьте на вулицю, я приготувала
  ДИТЯЧІ ІГРИ НА РОЗВИТОК ПАМ'ЯТІ   · Магазин Запропонуйте дитині “піти в магазин” і купити необхідні предмети, назви яких потрібно запам'ятати. Починати слід з 2-3 предметів .   ·  Чарівна торбинка Покладіть в непрозору торбинку 10-12 іграшок, добре знайомих дитині (фігурки тварин, машинки, різні предмети). По одній виймайте іграшки і розповідайте про їх призначення, виставте всі іграшки в ряд, щоб дитина змогла добре роздивитись. Покладіть іграшки до торбинки та запросіть дитину назвати іграшку, що є в торбинці і розповісти, як з нею можна гратися. Потім пограйтесь цими іграшками з дитиною.   ·  Повтори за мною Кінцем олівця простукайте по столу певний ритм. Ритмічна фраза має бути короткою та чіткою. Запропонуйте дитині повторити ритм .   ·  День народження зайчика У зайчика Вухастика сьогодні день народження! До нього прийшли гості! Зайчиком буде дитина , а гостями - його іграшки. Назвіть 5-8 іграшок по іменам і розсадіть за столом - чаювати. А &q
                  Доповідь на тему:   «Стан впливу арт-терапії на розвиток ефективності учнів початкових класів»                                                                                  Запровадження інноваційних технологій в освіті набуває стрімкого поширення. Йдеться про використання засобів арт-терапії в роботі з дітьми, які мають особливі освітні потреби. Останнє десятиліття ознаменувалося розробкою різних методів психолого-педагогічного супроводу та підтримки таких дітей. Введення елементів арт-терапії педагоги вважають найбільш прийнятними та ефективними у роботі з особливими дітьми. В освітньому процесі закладу вона має зайняти належне місце. Адже впровадження нестандартних, творчих, немедичних засобів впливу на активізацію внутрішніх ресурсів організму дитини, створює більше шансів для її розвитку. Сутність розуміння арт-терапії полягає в тому, що вона є методом психотерапії, що використовує різні види мистецтва (літерат